Vydané knihy

Viola - hudební pohádka

2012

Titulní stránkaTechnika: akvarelová pastelka a tužka

Mám hotový text, bohaté ilustrace i omalovánky ke dvěma dílům Hudebních pohádek. Dlouho připravované vydání na iPadech se ve finále zaseklo na straně firmy, která se nabídla, že vše zrealizuje. Takže čekáme ...


Nejkrásnější pohádky

2011

Titulní stránkaTechnika: akvarelová pastelka.

Kniha s desítkami mých barevných ilustrací. Pohádky na motivy B. Němcové a K. J. Erbena napsala G. Kopcová, vyšly v nakladatelství Akcent.


Český ráj - kde bory šumí po skalinách

2011

Titulní stránkaTechnika: akvarelová tužka

V nakladatelsví Regia vyšla v edici Tajemné stezky nová kniha Český ráj - Kde bory šumí po skalinách. Publikace je bohatě doplněna černobílými dobovými pohlednicemi a zobrazeními. Několika ilustracemi jsem přispěla ke zdárnému výsledku i já. Objednání je možné na www.nakladatelstvi-regia.com.


Pražská strašidla a všemožná jiná zjevení

2010

Titulní stránkaTechnika: tuš

Čtivou a bohatě ilustrovanou knihu lze objednat na www.plotknihy.cz. Kdo prokáže, že má ke strašidlům vřelý citový vztah, tomu prodám originály.Snílkové země orlice

2008

Titulní stránkaTechnika: tužka, černá pastelka, tuš

Můj text i ilustrace. Tato moje autobiografická prvotina má přes 400 stran. Vyšla v roce 2008 u dnes již neexistujícího vydavatelství Verneland. Kniha je dnes vyprodaná. Najít ji můžete podle ISBN 978-80-254-2070-6.